O firme

PROFESIONÁLNE  ÚČTOVNÍCTVO A PORADENSTVO

Spoločnosť ASTRAFIN s.r.o. vznikla ako prirodzený nástupca podnikateľskej činnosti SZČO so zámerom poskytovať účtovné služby, spracovanie daní a miezd viacerým obchodným spoločnostiam a podnikateľom, ako aj jednotlivcom. Naše služby sme rozšírili aj pre neziskové organizácie.

Zameriavame sa na kvalitu, nie na kvantitu a preto Vám vieme poskytnúť optimálnu súčinnosť za každých okolností. Na každého zákazníka, či už je to veľká spoločnosť alebo drobnopodnikateľ, si vieme nájsť dostatok času a priestoru. 

Vysoká odborná spôsobilosť a dlhoročné skúsenosti sú zárukou profesionálnych účtovných služieb. Neustále sa vzdelávame, aby sme boli stále lepší. Samozrejmosťou je členstvo v  Združení účtovníkov Slovenska (ZÚSK) združujúcom profesionálnych účtovníkov.

S nami neušetríte len na mzdových nákladoch na interného účtovníka či ekonóma, ale ušetríte aj to najcennejšie, Váš drahocenný čas, ktorý aj vďaka nám môžete investovať do svojho podnikania.  

Nemusíte sledovať zmeny právnych predpisov súvisiacich s Vaším podnikaním, upozorníme Vás na ne. Zaisťujeme pre klienta kompletný servis a požadujeme jedine donesenie kompletných dokladov k spracovaniu v dostatočnom predstihu.

Všetky formality a podania na úrady vybavíme za Vás. 

Robte to, čo viete najlepšie a ostatné nechajte na nás.

Ing. Michaela Mitošinková

ASTRAFIN s.r.o., Osloboditeľská 10, 831 07 Bratislava, +421 948 514 277
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky