Cenník služieb

  • Tak ako vo všetkom, tak aj medzi firmami existujú menšie či viac významné rozdiely a špecifiká. Vzhľadom na množstvo faktorov, ktoré majú vplyv na účtovníctvo podniku, sa cena za spracovanie a vedenie účtovníctva určuje individuálne v závislosti od charakteru a štádia pripravenosti dokladov, od rozsahu požadovaných služieb, množstva dokladov, vedenia zákaziek, stredísk a pod. 
  • Základné ceny za spracovanie jednoduchého účtovníctva začínajú sumou od 50 Eur/mes., pri podvojnom  účtovníctve už od 100 Eur/mes.mzdy spracujeme v cene už od 30 Eur/mes. 
  • Konečné ceny sa stanovujú dohodou strán v závislosti od charakteru, množstva a štádia pripravenosti dokladov, náročnosti spracovania, vedenia zákaziek, stredísk a pod. a tiež od Vašich individuálnych požiadaviek a potrieb. 
  • Pri väčšom počte dokladov alebo u zabehnutých klientov môže byť po dohode cena za spracovanie stanovená aj ako mesačný paušál.
  • V prípade záujmu Vám radi zostavíme presnejšiu cenovú kalkuláciu podľa Vašich požiadaviek a individuálnych potrieb a pripravíme pre vás vhodné riešenie.

Pre bližšiu kalkuláciu nám do správy napíšte odpovede na doleuvedené otázky, alebo vyplňte a vložte do  e-mailu vyplnený nasledujúci dotazník klienta:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať ! 

+421 948 514 277,   astrafin.sk@gmail.com alebo mmuctovnictvo.sk@gmail.com 

... a v ponuke je mnoho ďalších služieb ...

individuálnu cenovú ponuku Vám pripravíme na základe Vašich požiadaviek

Vyplňte formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

ASTRAFIN s.r.o., Osloboditeľská 10, 831 07 Bratislava, +421 948 514 277
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky